Online event

Pieslēdzies iespējām!

4 March 11:00 - 16:00 EET

Add to calendar

Pirmo reizi, pasākuma astoņpadsmit gadu vēsturē, Karjeras diena 2021 norisināsies tiešsaistē!

RTU Karjeras diena ir topošo profesionāļu karjeras orientācijas pasākums Latvijā un tā mērķis ir apvienot studentu un uzņēmumu intereses, sniegt ieskatu tautsaimniecības nozarēs, nodrošinot iespēju tiešāk komunicēt studentiem ar uzņēmumiem un otrādi. Student, ja esi prakses vai darba meklējumos, šis pasākums ir tieši Tev! Pieslēdzies iespējām!

Virtuālajā pasākumā Tu varēsi satikt uzņēmums no informāciju tehnoloģijas, ražošanas, būvniecības, finanšu un daudz citām nozarēm. Tev būs iespēja uzsākt saraksti, audio vai video zvanu ar kompānijas pārstāvi, rezervēt interviju laikus, izveidot savu dienas plānotāju un piedalīties dažādos interesantos LIVE webināros.

Reģistrācija pasākumam ir obligāta un bezmaksas. Aicināti RTU un citu augstskolu studenti, absolventi, vidusskolēni un visi citi interesenti.

Virtuālā Karjeras diena 2021 norisināsies 4.martā, plkst. 11-16, šajā platformā. Izmanto tiešsaistes opcijas un jau laicīgi iepazīsties ar uzņēmumiem, kas piedalīsies. Nospied “Follow” sev interesējošiem stendiem un saņem visus jaunums e-pastā.

Gaidāmais pasākums būs kas pavisam savādāks, jauna pieredze kā mums, tā visiem Jums. Bet, aicinām nebīties un lekt izaicinājumā kopā! Vairāk informācijas meklē majaslapā karjerasdiena.rtu.lv studentu sadaļā, kā arī, rakstot uz karjera@rtu.lv vai zvanot 67089025.
____________________________

For the first time in the event's eighteen-year history, Career Day 2021 will take place online!

RTU Career Day is a career orientation event for future professionals in Latvia and it’s goal is to unite the interests of students and companies, providing an opportunity to communicate more directly with students and companies. It is an opportunity for companies to get to know their future employees and interns, as well as to inform about their company. Student, if you are looking for an internship or job, this event is for you! Grab Your opportunities!

In the virtual event you will be able to meet companies from  information technology, manufacturing, construction, financial and many other industries. You will have the opportunity to start chating, audio or video call with a company representative, book interview times, create your own day planner and participate in various interesting LIVE webinars.

Registration for the event is mandatory and free. RTU and other university students, alumni, high school students and all other interesents are invited.

Virtual Career Day 2021 will take place on March 4, at 11-16, on this platform. Take advantage of the online options and get acquainted in time with the companies that will participate. Click "Follow" on the stands you are interested in and receive all the news by e-mail.

The upcoming event will be something completely different, a new experience for all of us and all of You. But we invite you not to be afraid and jump in the challenge with us! For more information, visit the homepage of the website karjerasdiena.rtu.lv, students sector, as well as by writing to karjera@rtu.lv or by calling +371 67089025.